Říjen 2010

pět a dvacátého

25. října 2010 v 15:45 | Jani
Tak by mě zajímalo, z čeho jsem včera byla tak nehorázně nadšená. Jste mi nemohli říct, že jsem totálně nadšná z úplný kraviny? No, tak mě svezl autem. Booože, co jsem si od toho jako slibovala?
Mi brnknul, že přijede v 11:50. Pak mi už ve třičtvrtě psal, že čeká, ale že nemusím pospíchat.  tak já nepospíchala že jo. Hey a šla jsem a říkala si: do háje, jakou to auto mělo barvu? já nevěděla! Kdyby nezablikal, já bych to auto snad ani nenašla :-D
Tak jsme jeli k tý škole (nejezdí dobře. vůbec nejezdí dobře. ale mně je to úplně ukradený. myslím, že budu jezdit podobně :-D). A povídali si, pohoda. Šli do školy. A vměstnala se mezi nás Zuzka. A pak přišla nějaká ženská, že ta přednáška odpadá. Tak jsme se sbalili a šli ještě s jedním spolužákem na oběd do jedný hospody. A pak nás Michal rozvezl domů.
Konec příběhu. Byl to nudný příběh. Hlavně dějově nudný.
Citově nebyl nudný, citově byl zdrcující. Myslím, že si myslí, že jsem fajn holka, ale to je asi tak všechno, na co myslí. Faaajn. Ale štve mě to.

dvacátého druhého dne měsíce října roku dvoutisícého desátého

22. října 2010 v 15:27 | Jaňulí
ahoj, Miško!
Přišel mi dopis od Léni. Já se nad tím tak nasmála. To jsou normálně přesvědčovací techniky na dálku!

"Jani!!! Tak a dost! ... Líbí se ti? Tak to nevzdávej! Není to v kýblu! Není! Ne, nebudeme pokrčovat, dokud sama sebe nepřesvědčíš, že šanci máš. Máš velikánskou šanci. Ta k a teď nedělej nic jinýáho, než sama sebe přesvěč, že šanci máš! Jinak se nepohneš z místa. Jani, máš šanci. Máš velkou šanci!
Jani, on tě balí, on tě balí! Máš to v kapse! =)... kdyby sis to třičko sundala?... Jani, Jani, tady to hoří...
Proč si myslíš, že nemáš šanci, když ti ten kluk dává tak jasně najevo (a hlasitě), že se mu líbíš, že ho přitahuješ? Jani, on je do tebe blázen. Myslím, že jen čeká na chvíli, co mu odpovíš, až tě pozve na rande. Řekneš jo a budete spolu. Řekneš ne a zůstane s tou holkou. Jani, kluk, kterej je zamilovanej, má fotky svý holky všude !i když třeba nemusí viset na facebooku, páč mu to jeho holka zakázala... ne, to opravdu není případ Tomáše =D) ale jinak má fotky v mobilu, na PC, o holce pořád mluví. Jani, Michal svoji holku nežere. Touží po Tobě.
DOST. Nejsi pitomá. Nejsi hloupá. Jani, neštvi mě! Už žádný \spousta šipek na hloupá a pitomá\."

Mi přijde, že ji na té speciální pedagogice psychicky ovlivnili :-D

Co ty, pojedeš do toho JBC?

in love!?:-O

18. října 2010 v 17:50 | Jani
Já bych si to taky přála! Strašně moc!
Míšo, mně je poslední dobou pořád zima. Prostě... mě nikdo nezahřeje! Takže tě úplně chápu. Ležím v posteli a představuju si, jaký by to bylo neležet tam sama, ale s někým, kdo mě má rád, ale víš co, to vem čert, s někým, komu se líbím natolik, aby se mě chtěl dotknout, kdo by mě dostal až do nebes!
To prostě nejde ani napsat, to by bylo nepublikovatelný.
Máš pravdu. Co je mi do jeho naplácaný nádhery? Mně se líbí. Je vtipnej a galantní a pořád se směje a do pytle, kdybych nevěděla, že tu holku má, tak si fakt myslím, že se mu líbím, protože prostě takhle se ke mně kluci nechovaj!
No jo, ale nechovaj se tu ke mně všichni kluci hezky? Jo, chovaj, tohle je takový můj ráj XD.
A víš co, necháme tomu volný průběh. Jakože buď tu holku nechá a já do něj půjdu (to si teda piš, tohohle bych brala) a nebo ne... A nic, na to jsem zvyklá!

18.rijna

18. října 2010 v 17:41 | misa pro jancu!:)
Ahoj kotatko, pro jednou jsem na pc a ne na mobilu tak muzu napsat. 
Normalne me je hrozne, vcera jsem nemohla spat a celou noc si jen predstavovala, jaky by to bylo spat s tim a tim klukem!!! je to hrozny, fakt uz nekoho potrebuju:(( fnuk.klidne i jen na spani:D jasne ze potrebuju i lasku!! to jo, ale ted se potrebuju zbavit tech hormonu., jsem silene protivna z toho a vsechno:D 

tobe se aspon nekdo libi, me ne! ja uz fakt koukam na kluky jako tomu bych dala a tomu ne! je to hrozny:////

A JAKO>>>>>MUSIM DO DVACETI! JAKO MUSIM!!!>>>>IKDYBYCH SE MELA S NEKYM JNE VYSPAT....mozna me za to budes odsuzovat, ale ja uz to fakt nevydrzim jinak:D:D...chapes me aspon trochu?>>>

potrebuju se k nekomu tisknout, potrebuju aby me nekdo libal, potrebuju aby ....ty vis co!

ani uz se nedokazu soustredit na skolU! jesi todle maj kluci furt tak uz je chapu!:D:D:D

Jinak...ten michal. muzu k tomu rict jen jediny.....doufam, ze vam to vyjde! :)))<3
ma holku, noa?:D ty nejsi nejaka mrcha prebiracka a ikdyby si byla, tak je to chyba ty holky, ze si toho kluka nehlidala a mela by ti jeste bejt vdecna, p;ac by ji stejne jednou zdrhnul kdyz mu s tebou bude lip. driv nebo pozdejs....todle neres, to je ta nejmensi vec. spis res to, jak krasne vam s polu bude!:D<# juuu<3 ja bych ti to prala!!!<3

osmnáctý říjen

18. října 2010 v 16:09 | Janča
Ahoj, Miško!
Rozbila se mi mp3ka. To nic, je v záruční lhůtě, koupím si jinou, pokud možno kvalitnější, a nechám si vrátit peníze. Prostě, to není tak hrozné. Jen jsem neměla v autobuse co dělat, tak jsem Lence psala dopis (víš co, prostě jsem psala, co mi přišlo na mysl) a zjistila při tom, že jsem asi docela solidně zabouchnutá. Jsem si myslela, že jsem zabouchnutá jen trochu, víš co, tak jak jsem schopná se zabouchnout do každýho pěknýho kluka, ale tohle je horší. Tohle je fail!
Proč je to blbý? Protože Michal má holku. Jestli jsem to dobře pochopila, má ji už dlouho. Vůbec nezáleží na tom, že ta holka je o rok mladší než já a navíc o dost oplácanější, prostě má holku a proti tomu já jsem byla vždycky bezmocná.
A že by mi třeba pomohl a nevedl se mnou ty hodinový pondělní rozhovory? (Přišla jsem. Povídám: Ahoj. On: Ahoj. Dneska jsem tu první. Já: ty jsi tu pokaždý první. On: ale to jsem většinou na kompech, dneska sedím první TADY. Já: Aha. Tak já se příště pokusím rozehnat tu kolonu před Hradcem a být tu dřív než ty. On: tak já pojedu o autobus dřív. Já: Já nejedu na víkend domů, takže tu můžu stanovat už od neděle. On: sakra). Že by mi třeba pomohl a neodepisoval na facobooku na každou kokotinu, kterou tam napíšu? Že by mi třeba pomohl a nezíral na mě tak dlooooouhatánsky dlouho (dneska jsem mu už řekla, ať na mě sakra nekouká, že mě to znervózňuje!)? Že by mi třeba pomohl a nenabízel mi, že mě sveze na kolej autem? A že bych mu třeba řekla: Ne, to je dobrý, já pojedu autobusem? Ne, já mu řekla: Jasně.
WHAT THE HELL?!
A víš, co je na tom nejhorší? Že se vůbec nekoukám po jiných klukách. Vůbec. Prostě, ani se mi nikam nechce. Dneska máme chodbovici a mně se tam nechce. Jako, jo, půjdu tam, ale myslíš si, že se tam budu bavit s nějakým klukem? Já bych řekla, že spíš ne, prostě jsem úplně blbá.

Šestnáctý říjen

16. října 2010 v 18:14 | J for M
Ahoj, Miško! Co je za den? Sobota? Asi jo, sobota. Hrozně se mi to plete, když v pátek neučím! Jsem na chalupě, ale šla jsem k sousedům stáhnout mamce film, tak sedím chvíli na netu,než se to stáhne. Jak se máš? Já jsem sem přijela volit, teda ale moc se mi do LBC nechtělo, taky zůstanu příští týden na víkend v Hradci. Ne, že bych si myslela, že tam bude větší sranda, o víkendech je tam pusto, ale zkusím to ;-) Zítra půjdu na angličtinu. Sekla jsem se španělštinou (což je škoda, ale přece se nezblázním! Ta učitelka jela rychlostí lekce ta hodinu, což se nedalo zvládnout! bych celý víkendy ležela ve španělštině a to teda nevím, proč bych to dělala!) Ještě něco? Jo, ještě jsem v prdeli z Michala.
Seděli jsme na matice a já už to měla spočítaný, tak jsem si četla nápis na tričku. MICHAL: "Nečetlo by se ti to líp, kdyby sis to sundala?" Achjo.

odpovědi

10. října 2010 v 19:02 | J pro M
Ahoj, Mišičko!
Tak mi přijde, že Terka je pěkně sobecký pokrytecký člověk, co si sebe vůbec, ale vůbec neváží. No, taková prostě je. Buď se přes to přenes, nebo se na ni vykašli. Na druhou stranu já sama vím, jak je těžký se vykašlat na někoho ze třídy, koho vidíš denně, navíc když ten druhý není natolik empatický, aby dokázal vidět PROBLÉM. Takže bych ti radila spíš tenhle ročník vedle ní ještě nějak přežít a vykašlat se na ni až pak. Ale rozhodně se na ni vykašli aspoň vnitřně, protože mi přijde, že ti jako kamarádka nic nedává...
Co se týče toho, že k sobě někoho potřebuješ, tak na tom nevidím nic špatného. Taková prostě jsi. Když se s tím smíříš, dá se s tím docela dobře žít :-D. Pokud proti tomu chceš bojovat, tak můžeš. Můžeš si stanovit nějaký cíl (je úplně fuk jaký) a jít si za ním. Já na tom třeba vždycky byla tak, že jsem chtěla být samostatná. Takže jsem teď nehorázně šťastná, že jsem polovinu týdne v Hradci a můžu si tam dělat věci po svým. Fajn, nejsem nezávislá, ale rozhodně jsem svobodná a to ti je tak super! Tenhle týden se mi ani nechtělo domů (poprvý). Seděla jsem v autobuse, dívala se do zapadajícího slunce a říkala si: proč vlastně jedu domů?
A tak jsem velice sobecky přešla od tebe k sobě :-D. Byla jsem dneska s Dášou v muzeu dělat úkol z muzejnictví a když jsem přecházela kolem všech těch vycpaných ptáků a archeologických vykopávek, najednou jsem nemohla polknout, slzelo mi oko a začala jsem smrkat. Prostě, jako kdyby si na mě najednou sedla alergie! Fuj, to bylo hnusný! Takže jsme si tam sedly a Dáša ten úkol dělala de facto za mě. No hrůza.

Ty, Míšo, já si nemůžu pomoct, ale mně Liberec přijde takovej... zkaženej! Jakože v Hradci prostě nepotkávám lidi, co se na ulici bavío sexu a cikány dvanáctiletý děti, co se objímají na zastávce. Taky když tu jdu po ulici a někoho potkám, tak mám pocit, že na mě lidi koukají shora. To v HK ani náhodou. Jsem moc ráda, že jsem odsud aspoň částečně vypadla. Možná bys taky měla... Přemýšlej o tom. Vaši by ti vejšku mimo Liberec určitě zaplatili...

10.10

10. října 2010 v 18:10 | misa pro jancu!:)
ahoj zlaticko!:)

No, tak uz 3ti den lezim v posteli a nic nedelam. Jani, potrebuju nejak pomoct, ja fakt se tesim az pujdu k ty psycholozce, coz se hodne blizi....prijde mi, ze celej zivot sem ve stinu nekoho, ze k sobe potrebuju nekoho, kdo me vede, a kdyz tohle nemam tak jen mrham casem, delam blobosti, obcas se i bavim, ale stojim na miste, nedelam nic dulezityho. Vem si, tys mi dala silu psat, ikdyz jsem delala silene moc chyb, pripadala jsem, ze jsem v necem dobra.....kreslila jsem, protoze jsem to videla ve filmech a ty lidi to bavilo....a celej zivot tak nejak doma ziju ve stinu zuzky....ONA JE VE VSEM LEPSI! jako v tech vecech, co jsou v zivote dulezity. Umi manipulovat lidi, dokonale, ma pritele, kterej ji sice podvedl, ale ona snim i tak je furt stastna! dela neco, co ji bavi! A nenimra se ve svych problemech...proc ja furt musim neco resit a topit se v tom. Ja jsem fakt divna:D kdybych byla nekde v americe na skole tak budu sprt na koho budou lejt limonady a bude sedet u stolu sam! a nebo nejaka blbka, co bude sedet po hoku nejaky hl. roztleskavacky, co si z ni udela jen svou blbou kopii a nekoho, kdo za ni udela DU!

Presne tak si ted pripadam. Jako uz me to sere ale trochu. Mozna neni dobry mit nej kamosku ve tride. Jo, terka je SUPR! nerikam, ze ne. Ale to je kazdou hodinu-furt do me neco husti a ja se nemuzu soustredit na to, co berem. a hned na prestavku ma plan....a me vlastne doslo, ze bez ni uz skoro nic nedelam. A nejvic me stve....no proste se bavi s duliM! jako domluvila, ze nas protahne na prodlouzenou! JA JI PRITOM POSLALA TO SAME JAKO TOBE! to nechape, ze asi toho kluka nemam chut videt? natoz on nej prijimat nejakou laskavost jako ze naas nekam dostane zadarmo! nechci!!! a jeste mi na to napise: jezis marja, nas jen dostane dovnitr, ty mu reknes ahoj a pak uz se spolu nemusite bavit!!!!!! achjo! nechape to, nechape. jak by mohla. dyt ona jde s kazdym ven a divi se, ze se o ni rika, ze spi s kazdym. furt tvrdi jak nekoho nechce a pak najednou si snim pise a jdou ven. ja se v tom stracim. a nejhorsi je, ze ona je nastvana na me. Prej se k ni chovam hnusne a pokazdy kdyz neco rekne, tak ji ponizuju, ale ja uz jinak nemuzu. prijde mi, ze se chova hnusne. Kdyz nekam jdem tak ona by pohrdala klukama, co ja se chci bavit s tak pohrda.....a pak ja musim jit s ni na nejaky dvojity rande, kde se celou dobu bavej jen o sexu a ja se jen cejtim trapne pac vubec nevim, o co go!:( achjo. Nebavi me to, potebuju poznat nejakyho snilka kluka, co se mnou bude rad a nikdo mi ho nebude brat...a ja konecne budu stastna. A budu se moct vykaslat na to pokrytectvi tady v lBC!

Treba to tak neni, ale mam pocit, ze si se mnou vsichni jen hrajou a vyuzivaj toho, ze jsem takova....ja nevim...nevinna???

říjen, jo?

6. října 2010 v 8:20 | by Janinka
Dobré ráno, Mišulko!
Jsem na facebooku četla, že se ti rozbila kabelka. Důvod koupit si lepší, ne?
Ne, že bych měla nějak moc peněz na rozhazování, teď zrovna přemýšlím, jestli si mám nebo nemám koupit tříměsíční lítačku za 500. Ale asi bych měla, protože až bude hnusně, tak se mi nebude chtít šlapat půl hodiny pěšky. Tady docela hnusně fouká. Ale jako brutálně, to si někdy, když prší ani deštník vzít nemůžeš, prostě by ti uletěl!
Tak si pořád říkám, jestli se vrátit do Alberta nebo ne. Byl by to stálý přísun peněz, ale já se bojím toho na sebe nabalit moc, abych pak stíhala školu. Navíc je to dost dřina. Úplně bych zabila víkendy. Na druhou stranu třeba tento týden mám docela dost volnýho času (odpadly mi dvě dlouhý přednášky), takže si dělám úkoly už teď a ještě se zvládám flákat (koukám znova od začátku na VD, ty začátky jsou hustý, jak byl Damon temný a Stefan tajemný :-D). Ale tak to nemusí být vždycky, Třeba včera jsem na španělštině zjistila, že tenhle jazyk mi asi moc nepůjde. Vůbec mi nejde z pusy, nevidím v něm žádnou pointu, nemám ho naposlouchanej (a na Esmeraldu v originále koukat nehodlám, to ani náhodou) a celkově je to samé ch a j. Já se třeba ve šp. jmenuju Chuana. Když mě tak oslovila, tak jsem nevěděla, co chce XD.Tak jsem utíkala na němčinu a měla hroznou radost, že tomu profesorovi rozumím. Hey, ten profesor je skvělý. Hlavně vypadá, že ho to baví. A nedělá žádný psychický nátlak a to by mohl, protože tam holky, když mluvily, docela dělaly chyby chvílema. Na tý němčině jsem potkala holku, co u nás studuje dvě vejšky (Němčinu a ZSV na peďáku a Sociologii na fildě) a navíc ještě není z HK a pracuje. Tyjo, úplná superstudentka. Ptala jsem se jí, jak to má s tím placením a říkala, že se jí o ničem takovým nezmínili! Míšo, já mám pocit, že takhle vykořisťovatelský jsou jenom v LBC. Chudák Lenka. Dám ti radu: nechoď u nás na Vejšku. Ale to snad víš i tak :-D.
Koukám, že Křupka jede. Nepřijde ti, že Křupka je tak trochu, nebo spíš i trochu víc, jako ty? Ty jsi přece Honzovi taky říkala, že nevíš, co chceš, na začátku a dělala ciráty! A když sis uvědomila, že ho chceš, tak tě odepsal. Možná bys Křupku neměla odepsat. Taky bys mu mohla udělat to, co Honza udělal tobě a to přece nechceš, když se ti tak líbí! Říkala jsi přeci, že se ti líbí, když je ve vztahu volnost, když dva chodí pařit a moc nemyslí na to, že jsou zadaní, prostě paří. Na to by byl Křupka ideální, ne?
Ale konec psychologických rozborů, možná se mýlím.
Přemýšlím, jestli si jít ještě lehnout. To bych taky mohla usnout a ještě dvě hodiny spát. Bože, já jsem ostuda! No, uvidíme.

PS: kuk sem: youtube

rijen. misa

5. října 2010 v 21:46 | misa pro jancu!:)
no proste vsechno me stve. tak si ve skratce. zase jsem videla krupku tak jsem mu napsala, to vis, ze hned odepsal:D no proste me neni pomoci. asi tak. mozna me ty hry i bavej! to, ze se vidame jen na dizach a nikde jinde, mozna presne to chci! fakt nevim:D snad ho ted v patek potkam!
jako ja dneska zase nestiham nic jako, mam vybitej notas, tak koncim, at se mi to nevybije a nemusim psat znova. zejtra prvni trening, juchu a pak asi david, pac je v prdeli z tyny. si ze me dela utesovacku, ale nevadi, vid:D ja z neho taky;) lav u~:) misa