=) Takže kdy vlastně máte premiéru?

11. listopadu 2008 v 18:44 | Janinka
V tom dopise jsi psala, že máte premiéru až 12.12., tak se v mé odpovědi dočteš, jak strašně se tomu divím, protože u nás je premiéra Twilight stanovena na 27.11. Víš, ono je vlastně jedno, jakýho kluka chceš... On se nějakej objeví a třeba zjistíš, že je mnohem lepší než ten, kterýho sis vysnila... Že ten, o kt. sníš není ten pravý... že ten pravý je úplně jiný... Ale až přijde, tak to poznáš, neboj =). Představ si, že blog.cz smazal blogy, na kt. jsem chodila číst BD a MS. Ještě že to mám všechno poctivě postahovaný :-D. Poslední dobou jsem jak křeček, shromažďuju, co se dá...
***
Opřela jsem se o regál a nevěřícně koukala na toho malýho špunta. Zvláštní, co děti nenapadne... Jsou kouzelně nevinné... Pak mi taky zazvonil mobil. Vytáhla jsem ho z kapsy a zírala na displey. "Myslím, že všechny maminky mají dneska pohotovost..." protočila jsem oči.
Míša se usmála. Zvedla jsem to.
"Ahoj, mami."
Začala mi vyčítat, že jsem jí už pár dní nezavolala. Ach, ano, kaju se... Nikdy jsem nebyla dobrá dcera a když jsem byla šťastná, byla jsem ještě horší. "Promiň, mami. Já... Moc teď nestíhám. Musím se učit. A taky práce..."
Řekla, že Tomáš má určitě taky hodně práce, ale baví se s ní víc než já. Jistě, měli dobrý vztah. Hlavně proto, že Tom mámu nikdy neměl a tu mojí měl opravdu rád.
"Jo, mami, přijedeme na Vánoce... Když už ti to Tomáš řekl, tak to asi bude pravda... Ne, nezměním plány... Na Štědrý den jsme u vás!"
Zase ksem chvíli vyčkávala. Byla příliš starostlivá, příliš nás chtěla mít všechny pohromadě. Taková byla vždycky. A já vždycky chtěla tolik svobodu.
"Pa mami."
Míša se na mě dívala, jakože bych se měla chovat slušněji, kajícněji. Měla pravdu. Ona to viděla. Protože neměla své rodiče celý život na očích tak jako já. Byla rok pryč a uvědomila si plno věcí... Taky bych měla na rok někam odjet. Ve třeťáku jsem byla 3 měsíce ve Švýcarsku, ale to strašně uteklo. Pak už jsem se na delší dobu nikam nedostala. Ani jsem nechtěla. nechtěla jsem opouštět Tomáška.
"Fajn, prosím tě, poraď mi, nemám ponětí, co koupit Leničce..." pokračovali jsme v našem šíleném nákupním dni...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama