Já tě taky chci mít tady!

8. září 2008 v 20:47 | Janinka
Ahojky, Miško!
Moc mi chybíš! A když to čtu, je mi to strašně líto, že jsi pryč, když se ti Američani tak nemožně chovají... Já tě taky chci mít tady! Normálně se mi jednou zdálo o tom, že jsi k nám přišla s kufrem a brečela jsi a měla jsem chuť za tebou letět a přivízt si tě zpátky, aby ti tam neubližovali... Já vím, že ti tam neubližují, ale stejně, to se nedá...
Jenže tady by to asi nebylo o moc lepší. Akorát, že bys byla doma, jinak to stojí za starou belu :-(. Všichni, se kterýma jsem mluvila, si strašně stěžují na třeťák... Taky už to začínám pociťovat. Dneska jsme měli poprvé semináře s Bacim a to teda bude mazec... Se budu učit, až se ze mě bude kouřit :-(. Lenka mi říkala, že už nechce v budoucnu nci technickýho ani vidět a k tomu ji rodiče prudí, že jí nezaplatí vysokou. Byly jsme dneska běhat. Jako nic jsem neuběhla, ale vydržela jsem to hodinu, tak dobrý ne :-D. Všichni se topí v úkolech, všichni se z toho asi zblázní... Včetně mě!
Já vím, že to je otřepaný, ale rok uběhne jako voda... Vždyť to ani není celý rok... Ne, máš pravdu, je to věčnost. Až teď vidím, kolik jsem s tebou trávila času. Mám tě ráda, Miško!
Keep smiling! J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama